Paverpol Wrappers, 100 ks

 
 

Paverpol Wrappers sú mäkké, strečové „obrúsky“ z viskóznej textílie, ideálne na obaľovanie alumíniového základu figurín a výrobkov z Paverpolu. 

Dostupnosť Skladom
Cena €7,92 bez DPH
€9,50    
Značka PAVERPOL
Kategória PAVERPOL
 

Paverpol Wrappers sú mäkké, strečové „obrúsky“ z viskóznej textílie, ideálne na obaľovanie alumíniového základu figurín a výrobkov z Paverpolu. Používajú sa tiež na riasenie, tvorbu záhybov, textúrovanie povrchov a krídel (fantastických i rozprávkových bytostí atď.). Prirodzene sú bielej farby, je ich však možné zafarbiť – namáčaním do rozpustných farieb a pigmentov alebo do prifarbeného Paverpolu (čím sa zároveň stužia), a tiež maľovaním akrylovými farbami.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Paverpol je tekuté tužidlo, ktoré sa používa na spájanie textilu,  prírodných a iných materiálov. Je vhodné na výrobu , sôch, obrazov, dekorácií do interiérov, ale aj  exteriérov (hotové dielo je odolné mrazom až do -30 stupňov, ale POZOR samotný produkt treba chrániť pred mrazom!) Paverpol bol vyvinutý umelcom a je  určený najmä hobby umelcom.Je neškodné pre človeka, zvieratá a životné prostredie. Jedná sa o bezpečný produkt, ktorý je veľmi obľúbený u umelcov a kreatívnych ľudí.  Má veľa možností uplatnenia. Môžete ho využívať aj ak : 

- sa zaujímate sa o nové kreatívne techniky

- sa umením živíte, alebo organizujete umelecké kurzy 

- pracujete v reklamnej oblasti 

Mnoho predajcov po celom svete sa rozhodlo  Paverpol  zaradiť do svojej ponuky. Produkt bol vyvínutý skupinou holandských umelcov a je vhodný na tvorbu veľkých a malých objektov. Využitie na všetky tieto druhy  materiálov : 

 -  textil, papier, semiš, sklolaminát,  hlina, všetky druhy prírodných materiálov, drevo, keramika, sadra, betón, kameň,  polystyrén. 

S Paverpolom môžete vyrobiť krásne umelecké sochy do interiérov, záhradné sochy, obrazy, dekoratívne ozdoby aké si len dokážete  predstaviť. 

Ako používať Paverpol

Unikátnou vlastnosťou Paverpol je jeho rýchle schnutie  do 48 hod, avšak fénom sa dá proces sušenia urýchliť. Vďaka tomu je možné, že budete mať za jeden deň hotové umelecké dielo, akým je socha do záhrady. K dispozícii sú tieto farby: 

  1. čierny 
  2. šedý 
  3. bronzový 
  4. pleťový
  5. transparent/ priesvitný   (pri otvorení je biely, ale po zaschnutí priesvitný, použité farebné látky so vzorom si ponechajú svoj pôvodný jas) 

Ak chcete vytvoriť  farebnú sošku, môžete pridať práškovú farbu Pavercolor, do priesvitného Paverpolu. Farby  Pavercolor sú  k dispozícii  v 27 farbách. Farby sú miešateľné, takže možno dosiahnuť viac odtieňov. Dajú sa použiť aj na hotové dielo vyrobené z inej paverpol farby, napr. pekne ukáže na čiernej. Doporučujeme rozmiešať v troške vody a hotové zaschnuté dielo natrieť zo zvolenou Pavercolor farbou. Takisto sa dá zmiešať aj s akrylovými farbami.  Pri práci s Paverpolom používajte rukavice. Nie je to nevyhnutné, ak ste rukavice nepoužili umyte si ihneď ruky teplou vodou, takisto štetce.    

Paverpol je k dispozícii v týchto baleniach: 500 gr., 1000 gr. 5750 gr. Priesvitená a bronzová farba je pre šikovné ruky k dispozícii v 250 ml balení , je určená na jemnú prácu, pre výrobu scrapbookingu,  šperkov, koráliek, zdobenie bábik, šiat atď.  Navštívte náš internetový obchod v ktorom nájdete aj veľa doplnkových predmetov.