PAVERPOL

Paverpol je tekuté tužidlo, ktoré sa používa na spájanie textilu,  prírodných a iných materiálov. Je vhodné na výrobu , sôch, obrazov, dekorácií do interiérov, ale aj  exteriérov (hotové dielo je odolné mrazom až do -30 stupňov, ale POZOR samotný produkt treba chrániť pred mrazom!) Paverpol bol vyvinutý umelcom a je  určený najmä hobby umelcom.Je neškodné pre človeka, zvieratá a životné prostredie. Jedná sa o bezpečný produkt, ktorý je veľmi obľúbený u umelcov a kreatívnych ľudí.  Má veľa možností uplatnenia. Môžete ho využívať aj ak : 

- sa zaujímate sa o nové kreatívne techniky

- sa umením živíte, alebo organizujete umelecké kurzy 

- pracujete v reklamnej oblasti 

Mnoho predajcov po celom svete sa rozhodlo  Paverpol  zaradiť do svojej ponuky. Produkt bol vyvínutý skupinou holandských umelcov a je vhodný na tvorbu veľkých a malých objektov. Využitie na všetky tieto druhy  materiálov : 

 -  textil, papier, semiš, sklolaminát,  hlina, všetky druhy prírodných materiálov, drevo, keramika, sadra, betón, kameň,  polystyrén. 

S Paverpolom môžete vyrobiť krásne umelecké sochy do interiérov, záhradné sochy, obrazy, dekoratívne ozdoby aké si len dokážete  predstaviť. 

Ako používať Paverpol

Unikátnou vlastnosťou Paverpol je jeho rýchle schnutie  do 48 hod, avšak fénom sa dá proces sušenia urýchliť. Vďaka tomu je možné, že budete mať za jeden deň hotové umelecké dielo, akým je socha do záhrady. K dispozícii sú tieto farby: 

 1. čierny 
 2. šedý 
 3. bronzový 
 4. pleťový
 5. transparent/ priesvitný   (pri otvorení je biely, ale po zaschnutí priesvitný, použité farebné látky so vzorom si ponechajú svoj pôvodný jas) 

Ak chcete vytvoriť  farebnú sošku, môžete pridať práškovú farbu Pavercolor, do priesvitného Paverpolu. Farby  Pavercolor sú  k dispozícii  v 27 farbách. Farby sú miešateľné, takže možno dosiahnuť viac odtieňov. Dajú sa použiť aj na hotové dielo vyrobené z inej paverpol farby, napr. pekne ukáže na čiernej. Doporučujeme rozmiešať v troške vody a hotové zaschnuté dielo natrieť zo zvolenou Pavercolor farbou. Takisto sa dá zmiešať aj s akrylovými farbami.  Pri práci s Paverpolom používajte rukavice. Nie je to nevyhnutné, ak ste rukavice nepoužili umyte si ihneď ruky teplou vodou, takisto štetce.    

Paverpol je k dispozícii v týchto baleniach: 500 gr., 1000 gr. 5750 gr. Priesvitená a bronzová farba je pre šikovné ruky k dispozícii v 250 ml balení , je určená na jemnú prácu, pre výrobu scrapbookingu,  šperkov, koráliek, zdobenie bábik, šiat atď.  Navštívte náš internetový obchod v ktorom nájdete aj veľa doplnkových predmetov.

Stránka 1 z 1 - 14 položiek celkom

 • varnish satin finish 375ml Tip 601/MAT
  Lak Josefine varnish
  Skladom

  Josefine varnish je tekutý lak, vďaka ktorému socha získa extra efekt (matný alebo lesklý efekt).

  od €7,75 bez DPH od €9,30
 • 595 paversand 3d Tip 595/BIE
  PAVERSAND 3D
  Skladom

  Paversand je ideálna hmota pre vytvorenie 3D efektu.

  €7,25 bez DPH €8,70
 • paverscrub terracotta (1) Tip 550/BLU
  PAVERSCRUB
  Skladom

  €7 bez DPH €8,40
 • art stone 1250grs 520/300
  ART STONE
  Skladom

  Prášok, s ktorým sa dajú vyčarovať krásne dekorácie, dosiahnete ním kamenný efekt.

  od €8,79 bez DPH od €10,55
 • pavercolor white 40ml 511/MOD2
  PAVERCOLOR
  Skladom

  Špeciálna prášková farba na miešanie priesvitného Paverpolu. Na biely textil namočený do Paverpolu si môžete naniesť svoju obľúbenú farbu.

  od €3,91 bez DPH od €4,69
 • paverplast 400grs Tip 508/100
  PAVERPLAST
  Skladom

  Rozmiešaním 100 gramov Paverplastu v 500 gramoch akéhokoľvek Paverpolu (ideálny je transparetný, alebo lead grey/šedý) vznikne roztrierateľná pasta, ktorá sa natiera na rôzne povrchy ako polystyrén, drevo, hliník (alobal) a pod. 

  od €5,08 bez DPH od €6,10
 • the big step by step paverpol book 418
  The big book "How to PAVERPOL" (EN/NL)
  Skladom

  Táto obsiahla publikácia vás oboznámi so základnými i pomocnými produktami Paverpol a možnostiami ich využitia.

  €18,18 bez DPH €20
 • KNIHA PAVERPOL WORLD ART 165
  Kniha - PAVERPOL WORLD ART
  Skladom

  Dlho očakávaná kniha od Jossy de Roode, ktorej obsahom sú výborné medzinárodné práce od umelcov z celého sveta. 

  €15,91 bez DPH €17,50
 • Elegantné figuríny - Elegante Statuetten (Jazyk Nemecký) 412/ANG
  Elegantné figuríny - Elegante Statuetten
  Skladom

  V tejto knižke nájdete inšpirácie prekrásnych elegantných sôch vyrobené rôznymi technikami. Knižka je v nemeckom aj v anglickom jazyku.

  €7,27 bez DPH €8
 • paverpol relief decoration 30 50cm 98
  Paverpol Relief Decoration, 30x50cm
  Skladom

  Vysoko dekoratívne rastlinné vlákna s nádhernou štruktúrou na dekorovanie sôch a látok.

  €8,71 bez DPH €10,45
 • paverpol wrappers 99
  Paverpol Wrappers, 100 ks
  Skladom

  Paverpol Wrappers sú mäkké, strečové „obrúsky“ z viskóznej textílie, ideálne na obaľovanie alumíniového základu figurín a výrobkov z Paverpolu. 

  €7,92 bez DPH €9,50
 • stockinette 100
  Stockinette, 80x 50cm
  Skladom

  Veľmi flexibilná jemná 100% bavlnená tkanina s veľkými okami (obväzovitá), jemne krémovej farby. 

  €4,96 bez DPH €5,95
 • pavercotton natural 30grs 97
  Pavercotton, 30 g
  Skladom

  Čisté bavlnené vlákna používané pri dekorovaní diel z Paverpolu, napr. ako vlasy figurín, ako textúra na iné tkaniny, na modelovanie misiek a nádob a pod. Dá sa jednoducho farbiť – či už priamo, akrylovými farbami alebo namočením do prifarbeného Paverpolu.

  €3,96 bez DPH €4,75
 • PAVERPOL (Balenie 5750gr, Farba Transparentný) Tip 40/TRA
  PAVERPOL
  Skladom

  Paverpol je tekuté tužidlo, ktoré sa používa na spájanie textilu, prírodných a iných materiálov. Je vhodné na výrobu, sôch, obrazov, dekorácií do interiérov, ale aj exteriérov (hotové dielo je odolné mrazom až do -30 stupňov, ale POZOR samotný produkt treba chrániť pred mrazom!).

  od €7,04 bez DPH od €8,45

Stránka 1 z 1 - 14 položiek celkom