Informácie o nás

Vítame Vás na stránkach  spoločnosti DJ-SYSTEMS, s.r.o. , ktorá je výhradným zástupcom produktov 

* PAVERPOL (zastúpenie pre SK a ČR ) ďalej k e shopu https://www.paverpol.sk/paverpol/

Firma DJ-SYSTEMS,s.r.o.sa od 01.10.2017. stala výhradným distribútorom pre Slovenskú republiku a Česko produktov  Paverpol(R).   

DJ-SYSTEMS,s.r.o. je oficiálne registrovaným importérom produktov značky Paverpol(R) pre Slovenskú republiku a Česko - a tiež je  prevádzkovateľom internetových stránok www.paverpol.sk . Na týchto stránkach Vás budeme postupne informovať o produktoch a novinkách z oblasti hobby art.  Všetky naše produkty,   knižky, ale aj hotové diela si môžete objednať cez náš online shop. V prípade nákupu nad 85,- Euro (s DPH) Vám pošleme tovar zdarma v rámci Slovenskej republiky a Česka. 

 

Veľa zábavy a kreatívnych nápadov Vám praje

spoločnosť DJ-systems,s.r.o. a riaditeľka predaja

Janete Jantošíková

 

MôžDigi

Moja pozícia v PAVERPOL.SK
Riadim organizáciu, ktorá sa zaoberá dovozom špeciálnych, netradičných ,kreatívnych materiálov a vytvára priestor a možnosti na realizáciu umeleckej stránky nášho bytia, táto by bez podpory nemohla existovať.... Umenie nie je nutnosť, a preto sa ku nemu častokrát tak správame, nevážime si ho, lebo nás nenakŕmi, neodeje, nedá nám teplo. Ale ak je naše fyzické telo spokojné a dostane všetko čo potrebuje, hľadá a potrebuje nasýtiť svoju dušu, myseľ a najmä precíťiť, tu prichádza čas a priestor pre umenie. Paverpol.SK čiastočne zaplní hlad po nových materiáloch, ktoré pomáhajú k mojej i Vašej sebarealizácii.

 

 

 

 

Objavte nové, inšpirujúce hobby, prekvapte svojích blízkych sochou z drôtu a starého trička...

S Paverpolom môže byť každý umelcom !

 

 

 

Hobby, umenie