The big book "How to PAVERPOL" (EN/NL)

 
 

Táto obsiahla publikácia vás oboznámi so základnými i pomocnými produktami Paverpol a možnostiami ich využitia.

Dostupnosť Skladom
Cena €18,18 bez DPH
€20    
Značka PAVERPOL
Kategória Knihy a inšpirácie
 

Názov: The big book "How to PAVERPOL"
30 pieces of works and descriptions

Autor: Josefine Jossy de Roode

Jazyk: dvojjazyčná (anglicky/holandsky)

Popis: obrázková publikácia obsahujúca základné informácie o Paverpol produktoch s popismi pracovného postupu v rámci 30 stvárnených kreatívnych projektov, viac ako 100 fotografií

Formát : A4 (20x30 cm), 92 strán, tvrdý obal (hardcover)

Táto obsiahla publikácia vás oboznámi so základnými i pomocnými produktami Paverpol a možnostiami ich využitia. Okrem zaujímavých inšpirácií v podobe 30 realizovaných kreatívnych projektov (sošky, obrazy a pod.) sa na základe popisov pracovného postupu i použitého materiálu postupne dozviete nielen to, ako pracovať s Paverpolom, ale postupne rozšírite svoje schopnosti realizovať svoje vlastné predstavy a fantázie.

Kniha vás tiež oboznámi s možnosťami i spôsobom využitia pomocných produktov ako Paverpol Wrappers, Paverpol ART STONE, Paverplast atď. Obsahuje veľa tipov a údaje o spotrebe a akosti materiálu na vybraný projekt.

Jedná sa o jedno z najkomplexnejších knižných vydaní pre zvládnutie práce s textilným tužidlom, ktoré sú momentálne na trhu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Paverpol je tekuté tužidlo, ktoré sa používa na spájanie textilu,  prírodných a iných materiálov. Je vhodné na výrobu , sôch, obrazov, dekorácií do interiérov, ale aj  exteriérov (hotové dielo je odolné mrazom až do -30 stupňov, ale POZOR samotný produkt treba chrániť pred mrazom!) Paverpol bol vyvinutý umelcom a je  určený najmä hobby umelcom.Je neškodné pre človeka, zvieratá a životné prostredie. Jedná sa o bezpečný produkt, ktorý je veľmi obľúbený u umelcov a kreatívnych ľudí.  Má veľa možností uplatnenia. Môžete ho využívať aj ak : 

- sa zaujímate sa o nové kreatívne techniky

- sa umením živíte, alebo organizujete umelecké kurzy 

- pracujete v reklamnej oblasti 

Mnoho predajcov po celom svete sa rozhodlo  Paverpol  zaradiť do svojej ponuky. Produkt bol vyvínutý skupinou holandských umelcov a je vhodný na tvorbu veľkých a malých objektov. Využitie na všetky tieto druhy  materiálov : 

 -  textil, papier, semiš, sklolaminát,  hlina, všetky druhy prírodných materiálov, drevo, keramika, sadra, betón, kameň,  polystyrén. 

S Paverpolom môžete vyrobiť krásne umelecké sochy do interiérov, záhradné sochy, obrazy, dekoratívne ozdoby aké si len dokážete  predstaviť. 

Ako používať Paverpol

Unikátnou vlastnosťou Paverpol je jeho rýchle schnutie  do 48 hod, avšak fénom sa dá proces sušenia urýchliť. Vďaka tomu je možné, že budete mať za jeden deň hotové umelecké dielo, akým je socha do záhrady. K dispozícii sú tieto farby: 

  1. čierny 
  2. šedý 
  3. bronzový 
  4. pleťový
  5. transparent/ priesvitný   (pri otvorení je biely, ale po zaschnutí priesvitný, použité farebné látky so vzorom si ponechajú svoj pôvodný jas) 

Ak chcete vytvoriť  farebnú sošku, môžete pridať práškovú farbu Pavercolor, do priesvitného Paverpolu. Farby  Pavercolor sú  k dispozícii  v 27 farbách. Farby sú miešateľné, takže možno dosiahnuť viac odtieňov. Dajú sa použiť aj na hotové dielo vyrobené z inej paverpol farby, napr. pekne ukáže na čiernej. Doporučujeme rozmiešať v troške vody a hotové zaschnuté dielo natrieť zo zvolenou Pavercolor farbou. Takisto sa dá zmiešať aj s akrylovými farbami.  Pri práci s Paverpolom používajte rukavice. Nie je to nevyhnutné, ak ste rukavice nepoužili umyte si ihneď ruky teplou vodou, takisto štetce.    

Paverpol je k dispozícii v týchto baleniach: 500 gr., 1000 gr. 5750 gr. Priesvitená a bronzová farba je pre šikovné ruky k dispozícii v 250 ml balení , je určená na jemnú prácu, pre výrobu scrapbookingu,  šperkov, koráliek, zdobenie bábik, šiat atď.  Navštívte náš internetový obchod v ktorom nájdete aj veľa doplnkových predmetov.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.