ZARÁBAJTE S NAŠIMI PRODUKTAMI ! 

STAŇTE SA CERTIFIKOVANÝM LEKTOROM 

    

 

                                       

Paverpol je stužovač textilu, prírodných a iných materiálov Nr. 1 ! A to nielen kvôli jeho unikátnym vlastnostiam, univerzálnym možnostiam kreatívne ho využívať, ale aj pre už existujúcich nadšencov z 50 krajín. Staňte sa aj vy jedným z nich vo svojom regióne! Paverpol je jedným z najlepších, hobby a umeleckých materiálov na svetovom trhu a na Slovensku stále novinkou. Ste kreatívny, máte obchodného ducha, alebo vlastníte ateliér ? Ak ste aspoň na jednu z otázok zodpovedali kladne, čítajte ďalej... 

S PAVERPOLOM MÁTE MOŽNOSŤ VEDLAJŠÍCH PRÍJMOV

  • Snívate o tom otvoriť si vlastný ateliér ?  Rozmýšľali ste nad tým, že by ste chceli pracovať v kreatívnej oblasti? Alebo si chcete privyrobiť? 

Pracovať s Paverpolom a predávať ho svojím klientom ďalej spolu s doplnkovými produktami by mohlo byť zaujímavé aj pre Vás ! Na celom svete sa koná mnoho kurzov. Každý deň sa ľudia učia ako ho používať, vytvárať krásne umelecké predmety, robiť ním radosť sebe aj iným.

  • Ste kreatívny a už máte vlastný ateliér, dielňu, alebo pracujete v kreatívnej, reklamnej oblasti a stále hľadáte nové zaujímavé techniky? 

Ako certifikovaný lektor paverpolu môžete organizovať kurzy, popritom predávať produkty, vystavovať,  alebo predávať svoje vlastné práce. Nie sú potrebné žiadne veľké investície, začať ateliér s Paverpolom je cenovo dostupné! 

Absolvujte certifikované školenie kde  získate aj informácie o materiáloch s ktorým budete pracovať a možnosť jeho ďalšieho predaja. 

 

Termíny a podmienky na školenie lektorov a predajcov paverpolu nájdete na podstránke certifikované školenia 

bližšie informácie aj na telefónnom čísle 0905499957

Záväzná prihláška na certifikované školenie Paverpol pre veľkoodberateľov

Týmto sa záväzne prihlasujem na školenie Paverpol na základe ktorého obdržím certifikát s ktorým môžem ďalej poskytovať kurzy Paverpol a veľkoobchodné ceny.

Hobby, umenie