PAVERPOL KURZ, 20.10. - FUN FABRIC, LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Čo je paverpol ?
Paverpol je tekuté tužidlo, ktoré sa používa na spájanie textilu, prírodných a či iných materiálov. Unikátnou vlastnosťou paverpolu je jeho rýchle schnutie. Vďaka tomu si možte za jeden deň vytvoriť vlastné umelecké dielo, ako sochu do interiéru, do záhrady, obraz a mnoho ďalších dekoratívnych ozdôb.

KURZY:
OBRAZ "MORSKÉ POBREŽIE"
22. septembra
Kreatívny kurz paverpol "morské pobrežie". Pri tvorbe budeme pracovať s rôznym materiálom - mušle, drievka, kamienky, a iné prírodniny. Ak chcete do obrazu vložiť skutočné spomienky z vlastnej dovolenky, prineste si svoje suveníry alebo niečo, čo ste si z dovolenky priniesli na pamiatku. Vytvoríme si jednoducho obraz zo spomienok na dovolenku. Kurz vhodný aj pre začiatočníkov.

OBRAZ "ŽENA"
20. októbra
Vytvoríme si obraz s paverpolom "žena". Motív ženy je veľmi obľúbený, vhodný opäť aj pre začiatočníkov.

VIANOČNÉ DEKORÁCIE
24. novembra
Buďte originálni a vytvorte si s paverpolom unikátnu vianočnú dekoráciu. Vianočný stromček, vianočné ozdoby na stromček a pod. Kurz vhodný aj pre začiatočníkov.

ORIGINÁLNY VIANOČNÝ DARČEK
15. decembra
Poznáte kultovú vetu z kultového filmu Pelíšky? "Najkrajší darček je ten, ktorý je vyrobený vlastnou tvorbou - vlastnými rukami" ... Buďte originálni a vytvorte vianočný darček v podobe umeleckého diela, krásne ho zabaľte a potom sa už len radujte spolu s obdarovaným ...

PAVERPOL "SOCHA"
19. januára
Vytvorímete si sochu s paverpolom. Tento kurz je určený pre pokročilých, pre tých ktorí už s paverpolom majú praktickú skúsenosť.

cena a dĺžka kurzu
45€ - v cene ja zarátaný všetok potrebný materiál, lektorné a organizačné náklady. Dĺžka kurzu závisí od témy, v priemere 3-4 hod.

lektorka: Kurzy vedie certifikovaná lektorka - arteterapeutka Mgr. Andrea Sučáková. Pod ej vedením si odnesiete skutočné umelecké dielo vytvorené vlastnými rukami.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.