Certifikované kurzy a školenia

ZARÁBAJTE S NAŠIMI PRODUKTAMI!
STAŇTE SA CERTIFIKOVANÝM LEKTOROM!

plagat

 

Paverpol je stužovač textilu, prírodných a iných materiálov Nr. 1! A to nielen kvôli jeho unikátnym vlastnostiam, univerzálnym možnostiam kreatívne ho využívať, ale aj pre už existujúcich nadšencov z 50 krajín. Staňte sa aj vy jedným z nich vo svojom regióne! Paverpol je jedným z najlepších, hobby a umeleckých materiálov na svetovom trhu a na Slovensku stále novinkou. Ste kreatívny, máte obchodného ducha, alebo vlastníte ateliér? Ak ste aspoň na jednu z otázok zodpovedali kladne, čítajte ďalej...

S PAVERPOLOM MÁTE MOŽNOSŤ VEDLAJŠÍCH PRÍJMOV

Snívate o tom otvoriť si vlastný ateliér? Rozmýšľali ste nad tým, že by ste chceli pracovať v kreatívnej oblasti? Alebo si chcete privyrobiť?
Pracovať s Paverpolom a predávať ho svojím klientom ďalej spolu s doplnkovými produktami by mohlo byť zaujímavé aj pre Vás! Na celom svete sa koná mnoho kurzov. Každý deň sa ľudia učia ako ho používať, vytvárať krásne umelecké predmety, robiť ním radosť sebe aj iným.

Ste kreatívny a už máte vlastný ateliér, dielňu, alebo pracujete v kreatívnej, reklamnej oblasti a stále hľadáte nové zaujímavé techniky?
Ako certifikovaný lektor Paverpolu môžete organizovať kurzy, popritom predávať produkty, vystavovať, alebo predávať svoje vlastné práce. Nie sú potrebné žiadne veľké investície, začať ateliér s Paverpolom je cenovo dostupné!

Absolvujte certifikované školenie kde získate aj informácie o materiáloch s ktorým budete pracovať a možnosť jeho ďalšieho predaja.

Termíny a podmienky na školenie lektorov a predajcov Paverpolu nájdete v tejto sekcii (čítajte ďalej).

Bližšie informácie Vám poskytneme aj na telefónnom čísle 0905499957

PREDAJ PAVERPOLU A KURZY

Svoju kreativitu a prácu s hmotou Paverpol si môžete vyskúšať u certifikovaných lektorov.

POZOR!

Všetci certifikovaní lektori môžu organizovať kurzy, predávať tovar, avšak nie sú oprávnení ponúkať certifikované školenia pre distributérov.

Jedinou a výhradnou inštitúciou je generálny importér Paverpol-u na Slovensku a v Čechách spoločnost DJ-SYSTEMS,s.r.o.

CERTIFIKOVANÍ LEKTORI

Certifikovaný kurz - Aktuality:

 
Certifikovaný kurz Paverpol október 2019 - NZ, Stela Kytková 

 

 

Stránka 1 z 5 - 114 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.